Obnovení vzhledu dřevěné stoličky

Starý odlupující se nátěr z dřevěné stoličky byl odstraněn produktem Owatrol DILUNETT®, který dokáže odstranit až 8 vrstev nátěrů při jedné aplikaci.
Po odstranění starého nátěru je potřeba povrch neutralizovat produktem Owatrol NET-TROL®, který zároveň dřevu vrátí jeho přirozenou barvu.
Nerovnosti v dřevěném povrchu byly vyplněny rychleschnoucím a vysoce flexibilním tmelem na dřevo Owatrol COSMOBOIS®, který lze aplikovat na všechny typy dřeva.
Dekorativním nátěrem pro všechny typy povrchů Owatrol DECO® byl vytvořen finální vzhled dřevěné stoličky.

Obnovení vzhledu zahradního nábytku

Starý olejový nátěr ze zahradního nábytku byl odstraněn produktem Owatrol AQUANETT®, který odstraní nové, staré a ztvrdlé oleje z venkovních dřevěných povrchů.
Po odstranění starého olejového nátěru je potřeba povrch neutralizovat produktem Owatrol NET-TROL®, který zároveň dřevu vrátí jeho přirozenou barvu.
Po vyschnutí byl dřevěný povrch ošetřen Saturačním a konzervačním olejem Owatrol DEKS OLJE D.1®.

Odstranění plísní a nový nátěr dřevěného podhledu

Původní nátěr a plíseň z dřevěného podhledu byl odstraněn produktem Owatrol DILUNETT®, silným odstraňovačem nátěru, který dokáže odstranit až 8 vrstev straých nátěrů při jedné aplikaci.
Po odstranění starého nátěru byl povrch neutralizován produktem Owatrol NET-TROL®, který zároveň dřevu vrátí jeho přirozenou barvu.
Po vyschnutí dřevěného podhledu byl povrch ošetřen proti plísni, produktem Owatrol SANIXYL®, který je účinný až 10 let.
Finální povrchová úprava dřevěného podhledu byla provedena penetračním nátěrem s UV ochranou Owatrol AQUADECKS®.