amnestOficiální distributor OWATROL ČR a SR

Jsme výhradním dovozcem společnosti OWATROL pro Českou a Slovenskou republiku. OWATROL patří k předním světovým výrobcům produktů sloužících k čištění, ochraně k ošetření a obnovení nových i narušených materiálů (dřevo, plast, kámen, sklolaminát, břidlice, rezavý kov).
Nabízíme prostředky pro renovace, čištění a údržbu dřeva, plastu, kamene i kovu (nátěry, čističe a odstraňovače). Najdete u nás oleje a nátěry na dřevo, plast i kov, odstraňovač starých olejů a barev, čistič všech povrchů a prostředky pro renovaci všech povrchů.

Produkty OWATROL jsou nátěry na dřevo, prostředky pro čištění, renovace, oživení, údržbu a ošetření všech povrchů jako je dřevo, plast, kov a kámen.

OWATROL jsou špičkové produkty předního světového výrobce určené jak k čištění, k ochraně, ošetření a obnovení nových i narušených materiálů (dřevo, plast, kámen, sklolaminát, břidlice, rezavý kov a jiné).
V řadě OWATROL najdete ucelený systém určený k renovaci a ošetření celé řady materiálů. Od odšeďovače dřeva, odstraňovače starých nátěrů, přípravku k hubení škůdců a hub, přípravků na restaurování plastů, laminátů a keramiky, saturačních a konzervačních olejů až po antikorozní a finální barvy.
S produkty OWATROL změníte vzhled těchto materiálů téměř okamžitě a nadlouho. Práce s nimi je rychlá, jednoduchá a bezpečná. Téměř okamžitě po jejich aplikaci získáte požadovaný výsledek a vaše věci znovu získají svůj původní lesk a krásu.