Umělecké malířství

Prostředky pro použití v uměleckém malířství

Owatrol má v nabídce také prostředky pro použití v uměleckém malířství.

Mezi ně patří produkt Owatrol Floetrol, který při aplikaci usnadní tok barvy a eliminuje stopy po štětci či válečku. Při válečkování vytváří vzhled nástřiku. Při nástřiku neucpává trysky. Celkově zlepšuje vlastnosti akrylových barev a úroveň barev na olejové bázi. Použitá barva se tak lépe přizpůsobí různým podmínkám, jako jsou extrémně vysoké a nízké teploty nebo vysoká vlhkost.

Dalším vhodným přípravkem je aktivátor oddělení buněk akrylových barev Owatrol Aussie-Trol, který mění kluzné a tahové vlastnosti akrylových barev používaných v licích technikách jako doplněk k produktu FLOETROL®. Umožňuje množit, obměňovat tvary a motivy. OWATROL AUSSIE-TROL®  zachovává jas, neprůhlednost a texturu barev. Zlepšuje roztírání barvy na plátně a vytváří krásné barevné přechody. Má vynikající separaci barev a dokáže optimalizovat tvorbu buněk a šněrování.

OWATROL - příklady použití v uměleckém malířství Podívejte se na příklady použití přípravků Owatrol v uměleckém malířství.

OWATROL FLOETROL® je ideální prostředek pro aplikaci nástřikem, umožňuje snížení tlaku v soustavě, a to až o 20% bez vlivu na způsob nástřiku. Zlepšením vlastností barvy snižuje opotřebení a...
238 Kč
OWATROL AUSSIE-TROL® je přísada na vodní bázi, která mění kluzné a tahové vlastnosti akrylových barev používaných v licích technikách jako doplněk k produktu FLOETROL®. Umožňuje množit, obměňovat...
675 Kč