Informace a pravidla dopravy objednaného zboží

Doprava zboží skrze smluvní zásilkovou společnost PPL CZ s.r.o. – dodací lhůta obvykle 24 hodin:

Naše smluvní zásilková služba je firma PPL CZ s.r.o. - www.ppl.cz. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní společnost PPL CZ s.r.o., je Vaše zásilka plně pod kontrolou této přepravní společnosti, která se s Vámi domlouvá na doručení zásilky. Převážná většina zásilek je doručena ve stanovené a smluvní lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání.

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • Doprava Doprava zboží po celé ČR při bankovním převodu s poplatkem 130 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 3000 Kč s DPH 21% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 130 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  • Doprava Doprava zboží po celé ČR při dobírce s poplatkem 150 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 3000 Kč s DPH 21% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 150 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  • Doprava Doprava zboží po celé SR při bankovním převodu s poplatkem 8 € včetně DPH 20%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 150 € včetně DPH 20% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 8 € včetně DPH 20%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  • Doprava Doprava zboží po celé SR při dobírce s poplatkem 10 € včetně DPH 20%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 150 € včetně DPH 20% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 10 € včetně DPH 20%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

DopravaDoprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 3001 Kč s DPH 21%.

DopravaDoprava zboží po celé SR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé SR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 151 € s DPH 20%.