Odstranění původního nátěru z dřevěných stropů a trámů

Starý nátěr z dřevěných stropů a trámů byl odstraněn produktem Owatrol DILUNETT®, který odstraní až 8 vrstev starých nátěrů při jedné aplikaci.
Po odstranění starého nátěru je potřeba povrch dřeva neutralizovat produktem Owatrol NET-TROL®, který zároveň dřevu vrátí jeho přirozenou barvu.
Po řádném vyschnutí lze dřevěný povrch ošetřit vybranou finální povrchovou úpravou.

Odtranění starého nátěru z dřevěných oken - odstranění pomocí Dilunett, SCS

Starý nátěr byl z dřevěných rámů oken odstraněn produktem Owatrol DILUNETT®, následně byl povrch neutralizován produktem Owatrol NET-TROL®, který dřevu vrátí jeho přirozený vzhled a barvu.
Po vyschnutí bylo okno natřeno premiovým finálním nátěrem Owatrol SOLID COLOR STAIN®, který se vyznačuje až 15ti letou životností.

Odstranění původního nátěru z dřevěného stropu

Pro odstranění původního nátěru z dřevěných trámů a stropu byl použit silný, vodou omyvatelný odstraňovač nátěrů Owatrol DILUNETT®, který dokáže při jedné aplikaci odstranit až 8 vrstev starých nátěru.
Po odstranění starého nátěru je potřeba povrch neutralizovat prostředkem Owatrol NET-TROL®.
Po vyschnutí byl strop ošetřen premiovým finálním nátěrem Owatrol SOLID COLOR STAIN®, který se vyznačuje až 15ti letou životností.

Odstranění nátěru z dřevěného povrchu

Pro odstranění původního nátěru byl použit silný víceúčelový odstraňovač všech typů nátěrů Owatrol DSP 800®, který odstraní starý nátěr ze všech povrchů (kromě plastových).