Speciální konzervace rzi

Speciální konzervace rzi - OWATROL OIL

Owatrol umožňuje ošetření a konzervaci povrchu kovů napadených rzí. Ošetřit povrch kovů můžete z preventivního hlediska i z hlediska zastavení rozšiřování rzi na již zkorodovaném povrchu. Vysoce penetrační a víceúčelový speciální olej OWATROL OIL ošetří vzniklou korozi kovu, vytěsní vlhkost a vzduch a zabrání tak jejímu šíření. OWATROL OIL, díky speciální patentované formuli, pronikne až na zdravé jádro kovu a zabrání tím dalšímu šíření koroze. OWATROL OIL má vysoce penetrační vlastnosti.

OWATROL OIL lze také použít jako přísadu do barev a nátěrů, která zlepší tekutost a přilnavost finální povrchové vrstvy na kovovém povrchu. 

Přípravek OWATROL OIL je také vyhledávaným produktem pro konzervaci povrchu kovářských výrobků. Je vhodný na železné i neželezné kovy, jako jsou například ocelové konstrukce, zábradlí, rošty, trupy lodí, cisterny, stroje, nebo části motoru. Velmi často je také vyhledáván restauratéry a sběrateli starých vozů - veteránů.

V případě zajištění odolnosti povrchu, ošetřeného olejem OWATROL OIL, proti UV záření je vhodné na takto ošetřený povrch ještě aplikovat finální UV ochranu  - prostředek Owatrol OXID VERNIS.

Pokud však potřebujete zachovat přirozený vzhled kovové podlahy, schodiště, chodby apod. použíjte čirý lak  Owatrol FLOOR VERNIS. Tento produkt je protiskluzový, omyvatelný a zajistí Vám vynikající odolnost proti opotřebení, oděru a poškrábání.

OWATROL®OIL je naprosto neporazitelný a zcela jedinečný prostředek v ošetření koroze, zlepšení tekutosti a přilnavosti nátěru. Tepelná odolnost +175°C. Víceúčelový vysoce penetrační olej, který...
272 Kč
OWATROL OXID VERNIS® je jednolitý čirý UV odolný lak obohacený alkydovými pryskyřicemi a modifikovaným polyuretanem pro použití na nové nebo zoxidované kovy, které byly dříve ošetřeny produktem...
620 Kč
OWATROL FLOOR VERNIS® je jednosložkový čirý lak na kovové podlahy obohacený alkydovými pryskyřicemi a modifikovaným polyuretanem pro větší odolnost. Používá se na nové nebo zoxidované kovové...
2 300 Kč