Vyčištění a oživení WPC terasy

Původní vybledlý vzhled WPC terasy byl vyčištěn a odmaštěn vysoce účinným čističem a odmašťovačem pro všechny typy kompozitního dřeva (WPC) Owatrol COMPO-CLEAN®, který rychle a snadno z povrchu odstraňuje všechny druhy nečistot (mastnota, mech, skvrny, znečištění). Po řádném vyschnutí terasy byl povrch napuštěn produktem Owatrol COMPO-CARE®, který je vhodný na všechny typy kompozitního dřeva (WPC). Owatrol COMPO-CARE® vytváří ochranu před vodou a skvrnami (olej, mastnota), zvýrazňuje a oživuje barvu WPC povrchu.

Obnovení vzhledu WPC terasy

WPC terasa byla vyčištěna a odmaštěna vysoce účinným čističem a odmašťovačem Owatrol COMPO- CLEAN®, který z povrchu odstraňuje všechny druhy nečistot (mastnota, mech, skvrny, znečištění). Po řádném vyschnutí terasy byl povrch napuštěn produktem Owatrol COMPO-CARE®, který vytváří ochranu před vodou a skvrnami (olej, mastnota), zvýrazňuje a oživuje barvu WPC povrchu.

Oživení WPC povrchu

Ukázka původního vybledlého vzhledu kompozitního povrchu (WPC) a vzhledu po očištění vysoce účinným čističem a odmašťovačem Owatrol COMPO-CLEAN®, který byl následně oživen produktem Owatrol COMPO-CARE®.