Umělecké malířství

Fotografie do této galerie poskytla paní Gabriela Hannigová z Opavy, která tyto nádherné obrazy vyrobila s pomocí produktu OWATROL FLOETROL. V případě zájmu o tyto nebo podobné obrazy, kontaktujte paní Hannigovou na e-mail: vrionis@seznam.cz.
S pomocí produktů OWATROL FLOETROL vytvořila paní Daniela Uhriková jedinečné a velmi krásné obrazy. V případě Vašeho zájmu o vytvoření těchto originálních obrazů neváhejte paní Uhrikovou kontaktovat na tel. čísle +421 908 924 577 nebo e-mailem: daniela.komora@gmail.com.
Profesionální malíř pan Zdeněk Paďour přidává OWATROL FLOETROL do barev pro vytvoření všech svých nádherných obrazů. Pokud budete mít zájem o vytvoření jakéhokoliv obrazu, můžete jej kontaktovat na e-mail: padour@seznam.cz. Na mnoho dalších a velmi zajimavých obrazů se můžete podívat na www.artgallery-padour.estranky.cz
Paní Anna Plagová vytvořila s pomocí produktu OWATROL FLOETROL velmi krásné a jedinečné obrazy.
Pokud Vás zaujaly tyto originální a zajímavé obrazy a budete mít zájem o vytvoření jakéhokoliv obrazu, můžete paní Plagovou kontaktovat e-mailem anna.plagova@seznam.cz nebo na tel. čísle +420 777 465 459.