Dřevěný stůl z jasanového dřeva obložený vápencem

Krásný ručně vyrobený dřevěný stůl manželů Kancnerových byl obložen vápencem, který byl zvýrazněn a naimpregnován produktem Owatrol POLYTROL®.
Masivní jasanová deska byla napuštěna saturačním a konzervačním olejem Owatrol DEKS OLJE D.1®. Pro vytvoření vysoce lesklého povrchu jasanové desky byl aplikován finální olejový lak Owatrol DEKS OLJE D.2®, který vytvořil tvrdou, pružnou a vysoce lesklou vrstvu.

Dřevěná zastávka a vyřezávané dřevěné sochy ve slovenské obci Rakovo, okres Martin

Finální ošetření krásných dřevěných soch, zastávky a dřevěného posezení bylo provedeno saturačním a konzervačním olejem Owatrol DEKS OLJE D.1® a penetračním nátěrem s UV ochranou Owatrol AQUADECKS® Honey.

Ošetření povrchu dřevěné sauny

Finální povrchová úprava dřevěné exteriéru sauny byla provedena penetračním nátěrem s UV ochranou Owatrol AQUADECKS® Movingui a Owatrol AQUADECKS® Padouk.

Ošetření dřevěné terasy z Thermowood

Finální povrchová úprava dřevěné terasy Thermowood byla provedena penetračním nátěrem s UV ochranou Owatrol AQUADECKS® Honey.

Vyčištění a ošetření dřevěné terasy z exotického dřeva

Původní zašedlý vzhled terasy z exotického dřeva byl vyčištěn a oživen vysoce účinným odšeďovačem a čističem Owatrol NET-TROL®, který šedému a zvětralému dřevu navrací jeho přirozenou barvu do 20 minut. Následně byl povrch terasy po řádném vyschnutí napuštěn penetračním olejem na dřevo s UV ochranou Owatrol TEXTROL RUSTIC®.